HAKKIMIZDA

1972 yılında Mehmet KOÇ tarafından kurulan firmamız 50 yıllık tecrübemiz, özverili ve deneyimli kadromuzla konut, villa, iş merkezi, ofis ve alışveriş merkezi projeleri tasarlayıp hayata geçiriyoruz.

Kullanıcılara modern mimari ile kaliteli mekânlar oluşturuyor ve şehirlerin dönüşmesine önemli bir katkı sağlıyoruz. İkinci kuşak olarak aynı hız ve güvenle devam etmekteyiz.

Bu güne kadar toplam 5000 ve üzeri  konut 200.000 m2 ve üzeri iş bitirmemizle geçmişten güç alan geleceğe yön veren bir hizmet anlayışını hayatımıza iş prensibi edindik.

Ayrıca enerji sektörün de yerimizi alarak  ülkemize ve Dünyamıza doğal enerjiden faydalanarak karbon salınımını azaltmak, bir nebze olsun çocuklarımızın  geleceğine yaşanılabilir dünya bırakmaktır.

Her geçen gün artan tecrübemizle yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyor ve bunlara yenilerini eklemeye hızla devam ediyoruz.

 

 Vizyonumuz

İş Ahlakı, mesleki sorumluluk, insana saygı felsefesi ile hareket eden deneyimli personellerimiz ile, ilk olarak Ereğli halkı ve ekonomisine dolaylı olarak da ülke ekonomisine katma değer oluşturacak prestijli ve kaliteli konut üretmek.

  Misyonumuz
Başta projelerimizin hayata geçmesindeki en önemli etken olan çalışanlarımız, tedarikçi firmalarımız, siz değerli müşterilerimiz ve diğer tüm etkenlerle birlikte, yoğun kent yaşamı içerisinde kaliteli ve hayatınızı kolaylaştıracak yaşam alanları üretip, yaşam konforunu arttırmak.

31 Ağustos 2021

İlgili Terimler :